To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Użytkowników MiSiO-wej Galerii
Czyli dyskusje o wszystkim.

Propozycje. - Podróże, wycieczki wspólne wypady.

maly - Wto Mar 31, 2009 15:54
Temat postu: Podróże, wycieczki wspólne wypady.
Przydałby się taki dział. Ostatnio w "swobodnych pogaduchach" umieszczamy te tematy, ale słyszałem już przynajmniej dwie opinie, że ciężko to potem znaleźć. Może da się coś z tym zrobić i przenieść "Wakacje 2009", "Koncert U2" i "Pragę 2009" do tego działu? Myślę, że ułatwi to trochę życie. Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :-)
decemberx - Wto Mar 31, 2009 16:28
Temat postu: Re: Podróże, wycieczki wspólne wypady.
maly napisał/a:
Przydałby się taki dział. Ostatnio w "swobodnych pogaduchach" umieszczamy te tematy, ale słyszałem już przynajmniej dwie opinie, że ciężko to potem znaleźć. Może da się coś z tym zrobić i przenieść "Wakacje 2009", "Koncert U2" i "Pragę 2009" do tego działu? Myślę, że ułatwi to trochę życie. Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :-)

Prośba rozpatrzona, zaraz poprzenoszę co trzeba.

decemberx - Wto Mar 31, 2009 16:31

Gotowe.
maly - Wto Mar 31, 2009 16:33

A to mnie zaskoczyłeś Stefanku. Myślałem, że ja nie mam możliwości zakładania tematów na tak "wysokim szczeblu"... Gratuluję spostrzegawczości :-)
decemberx - Wto Mar 31, 2009 16:36

maly napisał/a:
A to mnie zaskoczyłeś Stefanku. Myślałem, że ja nie mam możliwości zakładania tematów na tak "wysokim szczeblu"... Gratuluję spostrzegawczości :-)

Przeca ja junior admin :mrgreen:

decemberx - Wto Mar 31, 2009 16:37

Tylko nie mogę ustawić modów chyba, to już do wszechmogącego trzeba...
decemberx - Wto Mar 31, 2009 16:39

A kurwa rzeczywiście, można założyć temat w forum głównym. Hehe. A ja myślałem, że przyszpanuję... :mrgreen:
maly - Wto Mar 31, 2009 17:12

Noooo... ale może lepiej będzie tak zupełnie, zupełnie na pierwszej stronie temat (dział?) umieścić? Niestety tego zrobić nie mogę. Paptak!!! Ratunku :-)
dzikuska - Wto Mar 31, 2009 19:11

maly napisał/a:
Noooo... ale może lepiej będzie tak zupełnie, zupełnie na pierwszej stronie temat (dział?) umieścić? Niestety tego zrobić nie mogę. Paptak!!! Ratunku :-)

Tak ! Żeby taki tuman jak mógł zawsze go znaleść :)))))))))))))

decemberx - Wto Mar 31, 2009 20:19

maly napisał/a:

A jednak duży może więcej. Można się już cieszyć podróżami na pierwszej głównej stronie i to na samej górze ;) Wybacz Misia za przesuniecie forum klasy C...