To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Użytkowników MiSiO-wej Galerii
Czyli dyskusje o wszystkim.

Kwestie techniczne. - Ł ż ś ć ź - nie ma

decemberx - Śro Lip 01, 2009 07:44
Temat postu: Ł ż ś ć ź - nie ma
Nie wiem o co chodzi ale gdzieniegdzie w miejscu tych literek mam pytniki. To u siebie coś posrałem czy wszyscy tak mają? Na galerii też.
paptak - Śro Lip 01, 2009 07:47

Moim zadniem to nasz dostawca powierzchni cos namieszal z kodowaniem znakow w bazie. I dlatego te znaczki. Postaram sie to rozwiazac w najblizszym czasie. Ale teraz jestem w Kurwii i mam ograniczone możliwości.
decemberx - Śro Lip 01, 2009 07:49

Heh, no tak...Kurwia to zdecydowanie ograniczone możliwości. A na poważnie...Jak tam urlopik mija i co z tajfunami? Nie zalewa Was? Może jakiś sztormik??
paptak - Czw Lip 02, 2009 07:53

Hehe. Zdziwisz sie. Cala polske zalewa, nawet gdańska zalalo. A u nas... słonce napierdala tak, ze spalilismy sie jak raki.
decemberx - Czw Lip 02, 2009 08:13

Heh, u nas też napierdala słońce...W dzień. A pod wieczór - Bach...Ale wczoraj oszczędziło.
paptak - Sob Lip 11, 2009 03:41

Jestem w trakcie wyjaśniania sprawy z literkami. Ale chyba skończy się na tym, że bazę będę ręcznie konwertował. Nasz dostawca miejsca twierdzi, że nic nie zmieniał :-D Pewnie to najeźdźcy z kosmosu namieszali. Albo i sam Bin Laden. Ojoj... Bardzo profesjonalne i pro kliencie podejście do tematu.
maly - Sob Lip 11, 2009 08:35

Sądząc po godzinie, o której to piszesz, to już ręcznie jedziesz :-) .
A tak na poważnie. Może uda mi się przed urlopem skrypt jakiś napisać. Mam 2 pytania.

1. W czym jest ta baza (wolałbym Postgresql'a, a z MySQL też sobie poradzę.
2. Czy możesz podesłać mi jakiś fragment bazy na e-mail. Tylko coś małego, ale z polskimi krzaczkami. Jak znajdę chwilę, to zrobię próbę.