To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Użytkowników MiSiO-wej Galerii
Czyli dyskusje o wszystkim.

Głupi Klienci :-) - machanizm różnicowy

eddie - Pią Lut 26, 2010 20:35
Temat postu: machanizm różnicowy
Jako że to tekst pewnego "głupiego klienta" piszę tutaj bo wątroba mi zgniła jak to usłyszałem :)
Mam w pracy szurniętego elektryka który jak na mój nos to ma uprawnienia jedynie na 1,5v ale cóż z ucha strzela więc i ma z tego powodu względy u kierownictwa. Ale przejdę może do konkretów czyli zdarzenia którego świadkiem byłem :)
Wymieniony wcześniej elektryk podszedł do górali którzy pracują u nas na wynajmie wziął do ręki ich szlifierkę kątową, poruszył tarczą do cięcia, i jako że szlifierka miała bicie na łożysku, wyskoczył z tekstem do górali :
"przez to łożysko to wam w szlifierce mechanizm różnicowy rozjebie"
Może i jestem głupi ale za cholerę nie mam pojęcia skąd w szlifierce miał by się znajdować mechanizm różnicowy i jaką rolę miałby spełniać.
Pozdrawiam

decemberx - Pią Lut 26, 2010 21:18

Yyyy. Tam jest przekładnia planetarna. Przekładnia planetarna jest częścią mechanizmu różnicowego...Heh...Część prawdy w tym jest...Myślę, że się czepiasz Eddie... :mrgreen:
eddie - Nie Lut 28, 2010 18:45

Krzysiu tego gościa nie idzie się nie czepiać to "menda" co w dupę kierownictwu włazi i kolegów podpierdala o ile ma w ogóle kolegów bo już zdążył zrazić do siebie wszystkich